Tłumy na koncercie charytatywnym dla Bogdana Smolenia

Największe gwiazdy krakowskiej estrady w poniedziałek 11 kwietnia wystąpiły na jednej scenie! Znani i lubiani artyści zagrali koncert charytatywny dla Bohdana Smolenia. Przed krakowską publicznością wystąpiły m.in.: Marcin Daniec, Grzegorz Turnau, Krzysztof Piasecki, Alosza Awdiejew, Jacek Wójcicki, Andrzej Sikorowski, Maurycy Polaski (Kabaret pod Wyrwigroszem), Tomasz Wachnowski, Aldona Jankowska i Marta Bizoń.

Artyści zagrali za darmo, a całkowity dochód z koncertu przeznaczony został na leczenie i rehabilitację Bohdana Smolenia. 

Ten znakomity kabareciarz i piosenkarz komediowy niegdyś sam pomagał ludziom. Teraz to on potrzebuje pomocy. Jest w ciężkim stanie. Stracił mowę, nie chodzi. Lekarze i rehabilitanci są dobrej myśli. Jest tylko jeden warunek - uwielbiany przez Polaków artysta musi poddać się intensywnej i kosztownej rehabilitacji.

W pomoc artyście włączyli się nie tylko artyści estradowi, ale również  sportowcy, przedsiębiorcy itp Przedmioty na licytację przeznaczyli między innymi: Agnieszka Radwańska (rakieta do tenisa), Jerzy Dudek (rękawice bramkarskie), Janusz Filipiak (koszulka z autografami piłkarzy Cracovii), Rafał Sonik (kurtka), czy Michał Kościuszko (voucher do Szkoły Jazdy).

Anna Ewelina Liberska - użytkowniczka naszego Portalu, przekazała na ten szczytny cel własnoręcznie narysowany portret Bohdana Smolenia - https://www.youtube.com/watch?v=Wkh2kV68lo4&feature=youtu.be

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.