Listen Beyonce cover . Wszystkie opinie mile widziane :)

Listen Beyonce cover . Wszystkie opinie mile widziane :)

  • Dźwięk
  • Śpiew
"Twoja pasja czeka, aż dogoni ją odwaga"- kiedyś wykonywałam ten utwór tylko przy bliskich mi osobach (już nawet 5 lat temu!) Emotikon smile Teraz chcę żeby inni mnie słuchali, to jest niezwykle ważne wierzyć w siebie mimo wszystko! Mam nadzieję, że się Wam spodoba:)

Opinie (3)

Hania Stach
Ocena:
Górki masz naprawdę zacne, dobrze brzmią, lekko :-D Słychać, że dobrze się „tam” czujesz. Uważaj na ozdobniki i na to co się dzieje po nich, mówiąc krotko musi być czysto. Przy takim poziomie zaawansowania repertuarowego nie może być inaczej . ps sugeruję dziewczynę na płytę Portalu;-) Pozdrawiam, hs
Roch Poliszczuk
Ocena:
Masz silny głos z którym sobie nieźle radzisz. Chciałbym jeszcze usłyszeć Ciebie w polskim repertuarze :) ... a może masz coś swojego?
Jerzy Petersburski Jr
Ocena:
Witaj, cytując Ciebie z opisu "ważne wierzyć w siebie mimo wszystko" - o to proszę :-). Jesteś świadoma swojego głosu i jego potencjału. Żeby nie było tylko słodko ;-) do 52" notorycznie pod dźwiękiem. Potem już tylko lepiej coraz lepiej. Dobrze, jeśli zaczynamy pracę nad piosenką, podchodząc do niej "na sucho" po dźwiękach linii melodycznej. Ozdobniki, dodajemy już w trakcie, kiedy jesteśmy świadomi dźwięków jakie napisał kompozytor. Słychać, że robisz to co kochasz. Słychać Twoją wrażliwość. Lubię Twoje "dojazdy" do dźwięku, ale musisz "dojeżdżać" - żeby było czysto. Masz w repertuarze polskie piosenki? Z przyjemnością posłuchałbym takiego wokalu w polskim repertuarze. Pozdrawiam Jurek Petersburski Jr
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.
Lili89
Dziękuję Panu za opinie :) Tworzę melodie i teksty obecnie w kapeli rockowo-metalowej. Jesteśmy w trakcie nagywania materiału, jak już będzie, to oczywiście umieszczę na portalu. Proszę wybaczyć tak późną odpowiedź, zapomniałam hasła i przestałam tu zaglądać. Pozdrawiam!
Lili89
Bardzo dziękuję za opinię Pani Haniu! I oczywiście ciągle pracuje nad swoim glosem, także wezmę sobie Pani radę do serca, zapewne :) Pozdrawiam!
Magdalena_N
Jestem pod wrażeniem!