Intudance- taniec intuicyjny

Zapraszam na te zajęcia wszystkich lubiących spontaniczny ruch i taniec.

Będziemy poznawać różne możliwości poruszania się w zgodzie z wewnętrznymi impulsami, odkrywać jak dzięki świadomości ciała można poruszać się bez wysiłku. Tańcząc spontanicznie, intuicyjnie, improwizując, będziemy uświadamiać sobie lepiej przepływ ruchu w naszym ciele, pogłębiać odczuwanie zmysłów.
Dzięki różnorodnym ćwiczeniom poznamy lepiej siebie, zwiększymy świadomość ciała i naszych potrzeb. W tańcu przyjrzymy się ważnym dla nas tematom, poszukując odpowiedzi przez intuicyjny ruch.
Nauczymy się w swobodnej improwizacji wchodzić w relację z innymi tańczącymi, inspirować się nawzajem i cieszyć z bogactwa różnorodnego tanecznego ruchu.

* * * * * *
Grupa ma charakter otwarty, nie ma ograniczeń wiekowych, nie trzeba mieć przygotowania tanecznego. Tańczymy/poruszamy się do różnorodnej muzyki. Wystarczy luźny sportowy strój.
Prowadząca: Dorota Kamecka
Od kilkunastu lat pracuję w obszarze tańca; prowadząc regularne zajęcia z tańca intuicyjnego (od 2005), contact improvisation (regularne zajęcia od 2012), z seniorami z wykorzystaniem tańca do podnoszenia sprawności psycho-fizycznej (od 2008), organizuję Wrocławski Festiwal Ruchu CYRKULACJE (10 edycji), współorganizuję pierwszą w Europie szkołę Ilan Lev Method i jestem certyfikowanym terapeutą oraz nauczycielem lekcji ruchu tej metody.

Naukę zaczynałam od metody D.Kapperta uzyskując tytuł Certyfikowanego Instruktora Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała, przez salsę i tańce latynoskie (u Jose Torresa), wieloletnią praktykę contact improvisation u m.in. takich nauczycieli jak: Milan Kozanek, Yaniv Mintzer, Iwona Olszowska, Adrian Russi. Brałam udział w licznych warsztatach i kursach związanych ze świadomością ciała (w oparciu o BMC, continuum movement, metoda Feldenkreisa, Ilan Lev Method) oraz rozwojem osobistym przez taniec (Beata Marecka-Zehetbauer, Ursula Schorn, Elisabet Rosen, Penelopa Best).

* * * * * * * * * * * *
Kiedy: czwartki g.19.40-20.40
Gdzie: Wrocław ul. Powstańców Śląskich 58 D
Cena:
karnet 90 zł/4 godz, 120 zł/6 godz. 140 zł/8 godz.,160 zł/10 godz.
Pojedyncza godzina: 25 zł lub Multisport, Ok System,

Zapisy:
doro.kamecka@gmail.com tel. 726 515 498

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.