Konkurs muzyczny i propozycja zmian w stronce dla Adminów

Mateusz Jarzęcki

• #1 Napisany:
    Witam serdecznie wszystkich...otóż dowiedziałem się o konkursie muzycznym i postanowiłem wziąć w nim udział...do wygrania jest szansa na zamieszczenie swojego utworu na płycie...wynik zależy od polubień pod daną twórczością..do jakiego wniosku doszedłem po tym, gdy dość szeroko rozpowszechniałem swoje prace a tu nic? powinna być możliwość polubienia czy komentowania również dla ludzi którzy nie są zarejestrowani na stronce...albo np. do polubienia fejsbukowego..tak jak jest np. choćby tutaj: http://mateuszjarzecki.wrzuta.pl/playlista/5dePDiyoANP/mateusz_jarzecki_dj_reds ... jest wiele osób które chciały by zostawić komentarz albo dać satysfakcjonującego i miłego dla twórcy lajka a nie może, bo nie są zarejestrowani..rejestracja powinna być raczej dla autorów prac aby je zamieszczać, natomiast ocena dla wszystkich...co o tym sądzicie? ja myślę, że to świetny pomysł i mam nadzieję, że admini stronki wezmą ten pomysł realnie pod uwagę..swoją drogą zapraszam do siebie do posłuchania nieco muzyki elektronicznej tutaj lub np na wrzuta...pozdrawiam :)
  • #2 Napisany:
    W zupełności się zgadzam z tym co napisałeś powyżej . Pozdrawiam
    Mi
  • #3 Napisany:
    tez popieram!:)
  • #4 Napisany:
    też się zgadzam.
  • #5 Napisany:
    Popieram również! :)
  • #6 Napisany:
    Popieram również! :)
  • #7 Napisany:
    :)
  • #8 Napisany:
    Popieram :)
  • #9 Napisany:

Wydaje mi się (do administratorów), że zasady konkursu muzycznego są sprzeczne z misją postawioną przez twórców portalu. W założeniu Portal Ludzi Sztuki powinien być alternatywą dla powszechnego zjawiska komercyjnej i lajkowej oceny jakości sztuki.
    Jak wiecie na pierwszym miejscu w rankingu polubień jest Artur Strączek.( Pozdrawiam Pana serdecznie )
    Co ciekawe kilkadziesiąt polubień od wspaniałych niepłodnych „Ludzi Sztuk Wszelakich” zarejestrowanych chyba tylko na okoliczność debiutu naszego „Coverowego Twórcy”.
    Nie jestem przeciwnikiem głosowania, a tym bardziej Artura, ale odnoszę wrażenie ,że większości z Was nie zależy na prawdziwym rozumieniu Sztuki. Lajki od towarzystwa wzajemnej adoracji to kiepski pomysł.
    Wracając do wrześniowego wydania płyty CD z „muzyką Ludzi Sztuki” decyzja o wyborze Twórców powinna należeć tylko i wyłącznie do Mentorów i Ekspertów.
    Przecież po to są...
    Pozdrawiam Wiktor Metko

Ps. Panie Arturze: moje polubienie Pana twórczości to przypadek ( pomyliłem ikony)

• #10 Napisany:
    Wiktorze, dziękuję bardzo za ten post, jest bardzo wartościowy, bo ja też zauważam ten problem. Nie jestem co prawda adminem, tylko jednym z ekspertów, ale generalnie wolałbym by o jak najwyższej lokacie decydowała jakość wykonania utworu, a nie np. bardzo słabe wykonanie, ale za to z ogromną liczbą "lajków" od swojego grona znajomych. Uwaga słuszna i do poważnego przemyślenia, pozdrawiam-Darek :-)
  • #11 Napisany:
    Witam serdecznie, właśnie moich dwóch przedmówców wyraziło również moje odczucia, oraz przekonanie, że konkurs, płyta z muzyką jest uznaniem społeczności Portalu Ludzi Sztuki. Dlatego nie można polubić bez rejestracji, bo właśnie takie "projekty" przeznaczone są dla zarejestrowanych, czynnych użytkowników PLS.
    Uznanie dzieła przez społeczność twórczą, znajdującą się tutaj na pewno ma większe znaczenie. Oczywiście wybór utworów będzie dokonany przez Mentorów i Ekspertów, tak samo jak projekt okładki owej płyty. Zamysłem ukazania się płyty "Muzyka Ludzi Sztuki" ma być wspólne dzieło Naszej społeczności. Pozdrawiam serdecznie :)

Nasi partnerzy