Z jakich portali można....

Hubert Sawicki

• #1 Napisany:
    korzystać jeśli chcę pobrać darmową muzykę na swoją stronę?
  • #2 Napisany:
    Sama zastanawiam się od dłuższego czasu czy można pobierać muzykę z soundclouda jeśli artysta oznaczył ją jako free???
  • #3 Napisany:
    Skoro są utwory zaznaczone free to pewnie można ich użyć. Warto też napisać do autora, to rozwieje wątpliwości ;) Poza tym muzykę można pobierać z takich portali: http://freemusicarchive.org/. Gdzieś miałam zapisaną listę, podeślę jak znajdę.
  • #4 Napisany:
    prawo autorskie obowiązuje wszystkich, zawsze lepiej dopytać, być może przeznaczenie tego słowa jest na portalu inne
  • #5 Napisany:
    Może podeślecie jeszcze jakieś strony? Sam znalazłem jeszcze ciekawą apkę na androida, nazywa się SnapTube. Może znacie?
  • #6 Napisany:
    Jeśli będziesz dość popularny w sieci, to młodzi twórcy sami będą podsyłać Ci muzykę do promowania. Może warto z kimś nawiązać współpracę?
  • #7 Napisany:
    W sumie to taką współpracę można nawiązać z muzykami udostępniającymi się na soundcloud i mixcloud
  • #8 Napisany:
    Generalnie, jeżeli poszukujecie muzyki do swoich filmików na YouTube czy też innych dzieło audio-wideo, to tysiące utworów można znaleźć rozglądając się w wyszukiwarce za takimi hasłami jak "Muzyka stockowa" bądź "Free Stock Music".

Nasi partnerzy