Kasia Nova zatańczyła wakacyjnie w Egipcie

Kasia Nova nakręciła teledysk do swojego najnowszego singla "Tańcząc bez Ciebie" w Egipcie. Produkcja klipu okazała się dla ekipy nie lada przygodą, podczas kręcenia zdjęć grupa została zatrzymana przez egipską policję i poproszona o skasowanie nagranego w tym dniu materiału. Wszystko zakończyło się dobrze i teledysk powstał. Utalentowana wokalistka prezentuje się w nim doskonale.

Kasię Novą (Katarzynę Brodowską) nie potrzeba nikomu zbyt mocno przedstawiać. Warto wspomnieć, że ma na swoim koncie udział w konkursie Eurowizji, świetny duet z Thomasem Andersem z Modern Talking czy też z zespołem No Mercy. Pokazuje swoje możliwości wokalne na największych imprezach w kraju, bierze udział w ważnych wydarzeniach muzycznych i festiwalach, na stałe była i jest obecna w programach telewizyjnych. Kasia koncertuje, ale też gości w studiu nagraniowym przygotowując swoje nowe materiały.

Z przyjemnością prezentujemy jej najnowszy produkt - wideoklip do singla "Tańcząc bez Ciebie". Utwór zachęca do tańca, jest lekki, przyjemny i szybko wpada w ucho, może więc spokojnie pretendować do miana przeboju tegoż lata. Materiał do teledysku został nagrany w przepięknych egipskich plenerach. Warto wspomnieć, że klip mógłby być również doskonałą reklamą sztuki tańca brzucha. Obejrzyjcie i oceńcie sami. (ms)

Dodaj komentarz

Komentarze (3)

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.
Mateusz M
Jakos nie pasuje mi ten typ muzyki, a szkoda ;/
nttadiniosca
nttadiniosca