Laurę Łącz znamy jako świetną aktorkę,

wiemy, że pisze książki, ale nie wiedzieliśmy, że jest także wydawcą. Bo jak napisała, miała dość narzekań na aktorów, że tylko wyciągają ręce po zasiłki i „wzięła sprawy w swoje ręce”. Aktualnie w ofercie ma trzy książki – oczywiście jej autorstwa – dla najmłodszych dzieci, nową książkę dla młodzieży i pozycję dla seniorów. Zbliżają się Mikołajki, mogą być to trafione prezenty!

 

Książki są w różnych cenach, od 20 do 40 złotych, w zależności od tytułu, miejsca dostawy, ilości zamówionych egzemplarzy, twardej lub miękkiej oprawy, itp. Na życzenie każda książka może być dostarczona z imienną dedykacją i autografem autorki.

 

Zamówienia można składać na adres: agencja@agencjalaura.pl.

 

Dla klubowiczów bardzo duże zniżki, a na terenie Warszawy dostawa kurierska gratis!

 

 

Kilka słów od samej autorki…

 

Drodzy klubowicze!

 

Wykorzystując czas wolny, gdy z powodu pandemii odwołano mi dosłownie wszystkie występy i dwie premiery teatralne, nad którymi pracowałam jako reżyser i skoro wszyscy namawiają, by artyści zamiast narzekać i prosić o zapomogi „brali sprawy we własne ręce” i szukali innych zajęć, założyłam własne wydawnictwo przy mojej Agencji ArtystycznejNapisałam i już wydałam nową powieść dla młodszej młodzieży „Chłopak z suchą głową” nawiązującą tytułem do niezapomnianej „Panny z mokrą głową” Kornela Makuszyńskiego, jest zbiorem zabawnych historii o codziennym życiu wesołego Jacka, jego kolegów i koleżanek. Każdy kolejny rozdział stanowi zamknięte opowiadanie, pełne zaskakujących przygód i zwrotów akcji. Książka napisana została w wesołej formie, a żywa narracja powoduje, że przez to nie jest nudna, chociaż poszczególne opowieści zawsze zawierają szlachetne przesłanie, wartościowy przekaz i myśl do zastanowienia, zarówno przez dzieci jak i rodziców. Wszystkie opisane wydarzenia z życia codziennego gwarantują zarówno uśmiech jak i sporo prawdziwych wzruszeń. Każdy uczeń znajdzie tam swoje własne przeżycia i może utożsamiać się z różnorodnymi młodymi bohaterami.

Sięgnęłam także po pozycje, których nakłady wraz z licznymi dodrukami dawno się wyprzedały i nie można było ich nigdzie dostać, nawet w Internecie. To „Bajki i wiersze na cztery pory roku”.

 

A dla dorosłych „Co nam zostało z tych lat”, książka pełna tekstów dawnych wierszy i piosenek oraz unikatowych zdjęć aktorów i piosenkarzy okresu przed i powojennego. Wykupione są wszystkie prawa autorskie do publikacji tekstów piosenek i zdjęć, więc jest to prawdziwy „biały kruk”, odpowiedni zwłaszcza dla seniorów.

 

Wszystkie książki są tak pięknie wydane, że nadają się na prezenty od Mikołaja!

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Laura Łącz

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.