equalypse

Czym sie zajmuję

Muzyka

O mnie

kompozytor - samouk, muzyka to moja pasja, komponuję od czasów Amigi, z zawodu jestem handlowcem, pracuję zdalnie.

Ostatnio dodane prace

Ostatnie posty na forum

 • Witajcie!
  Komentarz:
  Cześć! Jeśli ktoś tu jeszcze jest to chciałem się przedstawić.

  Idea portalu jest bardzo ciekawa, szkoda, że forum jest zaspamowane a maksymalny upload plików to 4 mb … Ale udało mi się tu zarejestrować :)

  Obecnie mam 45 lat, pracuję zdalnie jako handlowiec. Od czasów Amigi - czyli od około 1997-8 roku komponuję muzykę. Na początku była to muzyka elektroniczna, robiona na tzw. trackerach, obecnie idę w kierunku połączenia muzyki klasycznej z elektroniką.
  W muzyce jestem samoukiem - przez te 20 lat zdążyłem jednak przyswoić nieco wiedzy teoretycznej, mam wypracowany warsztat i metody pracy.
  Nie umieć grać na żadnym instrumencie, prawdę mówiąc to w dzisiejszych czasach taka umiejętność zupełnie nie jest potrzebna, ponieważ granie a komponowanie to dwie różne rzeczy (i nie jest to wyłącznie moja opinia).

  Jestem też pasjonatem komputerów, IT - czasem nawet zagram w grę komputerową (a mam ich mnóstwo :) ). Staram się też tworzyć muzykę do gier, jednak w zasadzie jest to zajęcie charytatywne. Kontakt do mnie i linki do moich prac umieściłem na stronie www.muzykadogier.pl

  Serdecznie zachęcam do odwiedzenia strony i kontaktu :)

  Pozdrawiam

  Dominik/equalypse