Thomas Martin

Czym sie zajmuję

O mnie

Polski muzyk, wokalista, tancerz i DJ. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w młodości. Jest absolwentem szkół muzycznych w klasie skrzypiec. Wiele lat przebywał za granicą, skąd czerpał inspiracje muzyczne. Biegle włada językiem angielskim i włoskim. Występował również w Teatrze Rampa. Ma na swoim koncie wygraną w konkursie „muzyczne talenty” oraz występy w takich miejscach, jak Atlas Arena, Hard Rock Cafe czy Pałac Kultury i wiele innych. Aktualnie Thomas wydał singiel „Własny Raj”, do którego został zrealizowany również teledysk.

Ostatnio dodane prace

Ostatnio wystawione komentarze

  • Thomas Martin -
    Komentarz:
    Witaj Darku dziękuję za opinię wersja angielska już jest zrobiona za jakiś czas wyjdzie na świat, mam nadzieję, że będziesz miło zaskoczony :) Pozdrawiam

Ostatnio otrzymane opinie

  • Thomas Martin -
    Opinia:
    No brawo, podzielam zdanie Szeryfa-bardzo fajny kawałek, BARDZO dobry wokal, bardzo ładny teledysk, bardzo ładne kobiety. Szukam gdzie by się tu przyczepić... :) I trochę trudno, ale 2 rzeczy bym rozważył: 1.zaśpiewać tę piosenkę po angielsku-w tym melodyjnym języku utwór może zabrzmieć jeszcze lepiej 2.aranż jest niezły,ale jednakowoż zrobiony w typowo popowy sposób, w jaki się słyszy zdecydowaną większość polskich kawałków, a aranże w Polsce są daleko za Zachodem.Jeśli chcesz by aranż do piosenki był wyjątkowy-to koniecznie trzeba wprowadzić bez porównania więcej różnorodności, posłuchaj sobie piosenek Indili i zwróć uwagę ile się dzieje w aranżacjach śpiewanych przez nią piosenek, praktycznie każda zwrotka i refren są aranżacyjnie niemal z inneh bajki, a mimo to jest to spójne. Trzymaj się i powodzenia!