Dorota Oleszkowicz

Czym sie zajmuję

Muzyka Śpiew Teksty piosenek

O mnie

Naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku siedmiu lat, a będąc dwunastolatką wystąpiła po raz pierwszy w sali koncertowej Filharmonii Krakowskiej. Zaledwie cztery lata później zagrała tam jako solistka z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej. Jako dwudziestolatka odebrała drugą nagrodę na Xll Międzynarodowym Konkursie Współczesnej Muzyki Kameralnej wraz z kwartetem Airis Quartet. Do chwili obecnej ma za sobą współprace w orkiestrach takich jak Orkiestra Akademii Beethovenowskiej oraz Tarnowska Orkiestra Kameralna. W 2012 roku dołączyła do grupy popowo-rockowej Red Heels, z którą dotarła do półfinału programu Mam Talent. Natomiast w 2014 roku zapisuje kolejną mocną kartę w swoim muzycznym życiorysie, jaką jest występ na festiwalu Top Trendy u boku Rafała Brzozowskiego i jego zespołu. Obecnie jest członkiem orkiestry Symfonia Juventus, spełnia się w niej grając na skrzypcach. Równolegle realizuje autorski projekt w którym śpiewa, komponuje i pisze teksty. W kwietniu 2015 roku wydała swój pierwszy singiel – Jeden Ty – promujący autorski materiał który planuje wydać w tym roku. http://dorotaoleszkowicz.pl/ www.facebook.com/dorotaoleszkowicz.eu

Ostatnio dodane prace

Ostatnio wystawione komentarze

 • instrumental song
  Komentarz:
  Dzieki jeszcze raz za opinie. Nie myslalam o robieniu show-u tylko dobrej muzyki, zawsze tak mysle gdy gram. Szkoda ze Pani Izabela jest ekspertem od skrzypiec skoro chodzi tylko o show. Słabe to bo myslalam ze chodzi o sztuke. Tak czy inaczej dziekuje i również powodzenia w karierze:)
 • instrumental song
  Komentarz:
  Dziękuję za radę. Faktycznie podczas grania jestem w innym świecie i pochłonięta muzyką, jak dochodzi do improwizowania to już w zupełności się zatracam i nie myślę o twarzy czy innych "wyglądowych" aspektach, wyrażam się poprzez dźwięk i nie skupiam się że coś mi się podwinęło czy wywinęło, jestem prawdziwa i naturalna gdy gram. Wydaje mi się że to najważniejsze w muzyce ale może faktycznie coś przeoczyłam. Postaram się popracować nad mimiką twarzy przed lustrem;)
 • Jeden Ty
  Komentarz:
  Ta piosenka jest o rozstaniu i życiu które dalej się toczy. Wykwalifikowany pisarz weryfikował go i jest on jak najbardziej sensowny i o czymś konkretnym. Forma nie jest codzienna ponieważ refrenu nie ma, napiecie stopniowo rośnie i dopiero w bridge następuje kulminacja. To ballada bez fajerwerków jak w "burzy". Ale oczywiście dziękuje za subiektywną ocenę.

Ostatnio otrzymane opinie

 • instrumental song
  Opinia:
  Dorota, świetnie. Grasz, improwizujesz, jesteś w tym bardzo dobra. Ale brakuje mi tu bardzo ważnego elementu. Twoja twarz podczas gry nic nie wyraża. Przekonaj nas że Ci zależy, że są w Tobie emocje.
 • instrumental song
  Opinia:
  Opinia Izy jest tutaj trafna. Mi też się podoba, może bym tu widział wykonanie na skrzypcach jeszcze bardziej "agresywne" wobec takiego aranżu, ale potraktuj to jako zdanie słuchacza, a nie specjalisty od skrzypiec, bo takim jest Iza, a ja przy tym instrumencie siłą rzeczy nie czuję się takim fachowcem jak Iza (a Iza naprawdę jest rewelacyjna w te klocki! ). Fajnie grasz, ale dla jeszcze lepszego wrażenia robienia show'u - graj też sobą :)