DJ Reds

Czym sie zajmuję

Muzyka

O mnie

Od jakiegoś czasu próbuję sił w tworzeniu muzyki elektronicznej na FLStudio.

Ostatnio dodane prace

Ostatnio wystawione komentarze

 • Cover piosenki "Bang bang"
  Komentarz:
  bardzo ładnie śpiewasz...a co do podkładu, czy też pewnej wersji tego utworu obczaj to: https://www.youtube.com/watch?v=pEP7MZ-sZLk ;)

Ostatnie posty na forum

 • Konkurs muzyczny i propozycja zmian w stronce dla Adminów
  Komentarz:
  Witam serdecznie wszystkich...otóż dowiedziałem się o konkursie muzycznym i postanowiłem wziąć w nim udział...do wygrania jest szansa na zamieszczenie swojego utworu na płycie...wynik zależy od polubień pod daną twórczością..do jakiego wniosku doszedłem po tym, gdy dość szeroko rozpowszechniałem swoje prace a tu nic? powinna być możliwość polubienia czy komentowania również dla ludzi którzy nie są zarejestrowani na stronce...albo np. do polubienia fejsbukowego..tak jak jest np. choćby tutaj: http://mateuszjarzecki.wrzuta.pl/playlista/5dePDiyoANP/mateusz_jarzecki_dj_reds ... jest wiele osób które chciały by zostawić komentarz albo dać satysfakcjonującego i miłego dla twórcy lajka a nie może, bo nie są zarejestrowani..rejestracja powinna być raczej dla autorów prac aby je zamieszczać, natomiast ocena dla wszystkich...co o tym sądzicie? ja myślę, że to świetny pomysł i mam nadzieję, że admini stronki wezmą ten pomysł realnie pod uwagę..swoją drogą zapraszam do siebie do posłuchania nieco muzyki elektronicznej tutaj lub np na wrzuta...pozdrawiam :)
 • Konkurs muzyczny i propozycja zmian w stronce dla Adminów
  Komentarz:
  zgadzam się z każdym z Was poniekąd, bo też nie trawię komercji, a np. gdyby od kliknięcia wielu znajomych miało zależeć, to czy dostanę się, czy nie to też nie w porządku..ale np strona która powstała nie co wcześniej od tej czyli ta: http://www.talent.pl/portal/Creation?creation_id=42470 wzięła pod uwagę też fakt, że gdy coś się komuś spodoba może o tym poinformować, też na inne sposoby niż tylko te gdy jest ktoś zalogowany i to myślę jest okej pomysł...a tam też są konkursy, bo swoją drogą ten link który przedstawiłem to utwór z którym wystartowałem tam właśnie do konkursu w tym miesiącu..raz wygrałem dawniej i wspomnieli w telewizji i to była dla mnie ogromna radość..ale co podkreślam nabite miałem lajki niezalogowanych osób, ale wcale akurat nie typowo, jak niektórzy prosząc o lajka po znajomych, tylko akurat rozpowszechniłem nie co utwór po grupach fejsbókowych muzycznych i stąd efekt...ktoś na fejsbuku się dowie, posłucha i klika lajka jak się spodoba i tak się zbiera, a to jest brane pod uwagę...zrobicie jak uważacie zresztą co do stronki oraz konkursu..nie chcę się tutaj zbytnio wychylać..pozdrawiam artystów jak i "speców" od dzieł wszelakiego rodzaju, zwłaszcza muzycznych ;)