Katarzyna Boroń

Czym sie zajmuję

Taniec Choreografia Taniec Choreografia

O mnie

Dyplomowana tancerka sceniczna. Absolwentka Krakowskiej Zawodowej Szkoły Baletowej- którą jako jedyna ukończyłam z wyróżnieniem (2008r.). Szkoliłam się według rosyjskiego programu nauczania szkół baletowych u rosyjskich, litewskich, polskich oraz wielu innych zagranicznych nauczycieli sztuki tańca, jak np. Svietlana Gaida, Larysa Palagina, Jura Mielnikov, Karolina Kuliga, Anna Śmiganowska, Anna Krzyśków i wielu wielu innych. Pod ich okiem dążyłam do perfekcji i czyściłam swój warsztat przyszłej tancerki scenicznej. W czasie kształcenia wyjeżdżałam na występy i konkursy zagraniczne, min.:Międzynarodowy konkurs w Berlinie, czy występ w Londynie , Warszawie, Krośnie. Jako uczennica szkoły brałam udział we wszystkich organizowanych Spotkaniach, Impresjach i Warsztatach Baletowych. Swoje doświadczenie poszerzałam jako tancerka Kieleckiego Teatru Tańca i Opery Krakowskiej. Z racji dążenia do perfekcji współpracowałam z zespołami oraz teatrami takimi jak: Art Color Ballet czy Teatr Figur- gdzie poszerzałam swoje kształcenie o wyraz artystyczny, nowe formy baletu i tańca. Swój bagaż doświadczeń zgłębiałam jako instruktorka tańca klasycznego, współczesnego i jazzu w licznych szkołach tańca w małopolsce i podkarapciu. Dodatkowo byłam zapraszana na obozy jako instruktor prowadzący: balet, jazz i inne ,np. Obóz Taneczny- Muszyna 2010r. (organizowany przez Prima Dance) czy Letni Obóz Taneczny Belly Dance w Pińczowie 2009r. (Studio Tańca Sihir). Jako przyszła założycielka studia tańca wciąż się rozwijałam i jeździłam na warsztaty taneczne- min. Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Tanecznej gdzie ponownie zasięgałam porad i nauk u zagranicznych profesorów jak również uczęszczałam do Akademii Świadomego Ruchu- metoda Feldenkraisa. W 2010 roku postanowiłam rozwinąć się o kolejną formę ruchu -FITNESS i tym samym uzyskałam certyfikat i legitymację Instruktora Rekreacji Ruchowej. Z racji wielkiej pasji do tańca otworzyłam w 2012 roku swoje studio, które nazwałam „PASSjA” i w którym staram się zaszczepić młodym uczniom a przyszłym tancerzom miłość do tańca. W 2014 roku w ramach rozwoju swojej osoby ukończyłam i tym samym uzyskałam tytuł choreografa scenicznego jako kolejny krok do dopełnienia w swej profesji. Moje motto brzmi: „Taniec to moja pasja , to wszystko co mam. Taniec to życie- nie tańczysz, nie żyjesz”.

Ostatnio dodane prace

Ostatnio wystawione komentarze

 • choreografia pt.
  Komentarz:
  jest problem z odtwarzaniem?? proszę wyjaśnić o co dokładnie chodzi :) pozdr.

Ostatnie posty na forum

 • Balet dla dorosłych- Rzeszów
  Komentarz:
  Serdecznie zapraszam na zajęcia z tańca klasycznego w Rzeszowie wszystkich miłośników baletu:
  - gr. średniozaawansowana
  - gr. początkująca

  Zajęcia dostosowane pod każdą grupę: od podstaw po szersze ćwiczenia z programu nauczania.
  Podstawy tańca klasycznego, technika barre au sol, ćwiczenia przy drążku, na środku sali oraz skoki. Dla bardziej zaawansowanych ćwiczenia na pointach.


  Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i środę o godzinie 14:00 na ul. Podwisłocze 6 (budynek Domu Kultury) po wcześniejszym potwierdzeniu swojej obecności .
  Więcej infromacji pod numerem tel: 511-140-952 lub mailem: katarzynaboron3@gmail.com