lidia.graczyk

Czym sie zajmuję

Film Taniec Aktorstwo Muzyka Śpiew Poezja śpiewana Teksty piosenek Film Taniec Aktorstwo Muzyka Śpiew Poezja śpiewana Teksty piosenek

O mnie

Moje zainteresowania wiążą się głownie z muzyką, dlatego też postanowiłam podzielić się z Wami moją pasją. Śpiewanie, koncertowanie, granie na gitarze, to część mojego życia. Muzykuję od najmłodszych lat :) Najpierw należałam do okolicznych kół wokalnych. Zaczynałam od występów grupowych, w duetach, a także solo. Od miejskich festynów, ważnych wydarzeń, czy konkursów, aż po gminne, powiatowe, wojewódzkie, ogólnopolskie, czy międzynarodowe festiwale w kraju i zagranicą. Do ważnych etapów mojego rozwoju wokalnego zaliczam okres, gdy należałam do zespołu wokalnego ,,Sukces",a przede wszystkim ,,Emeljot". Obecnie studiuję, lecz zawsze znajdę czas na moją pasję. Zapraszam do słuchania, oglądania i komentowania. Wasze wsparcie, jak również krytyka są dla mnie motywacją do działania.

Ostatnio dodane prace

Ostatnio wystawione komentarze

Ostatnio otrzymane opinie

  • The Police - Roxanne (w moim wykonaniu)
    Opinia:
    Tutaj trudno coś powiedzieć wiążącego, bo jakość nagrania jest daleka od doskonałości, ale mimo to.... podoba mi się :-) Głos masz ciekawy i fajny, jest tam parę niedoskonałości dźwiekowych, ale luz, na nagraniu live takie się zdarzają. W każdym razie ładna barwa głosu, więc koniecznie przesyłaj nagrania studyjne! :)