rokoko5

Czym sie zajmuję

Malarstwo Rysunek Grafika Fotografia Malarstwo Rysunek Grafika Fotografia

O mnie

Malowanie i rysowanie to moja życiowa pasja. - I to już trwa u mnie od wczesnego dzieciństwa. Jest to coś co nadaje sens mojemu życiu i pomaga przetrwać w najtrudniejszych jego momentach.

Ostatnio dodane prace

Ostatnio wystawione komentarze

Ostatnie posty na forum

 • Czy Ci eksperci od tej działki, to jeszcze żyją?
  Komentarz:
  Sądząc po aktywności ekspertów od obrazu, to sztuki wizualne nie cieszą się tu zbyt dużą popularnością. - A możne w ogóle ten rodzaj wypowiedzi artystycznej stał się dzisiaj już zbędny? Zastanawiam się, czy warto dalej poświęcać swój czas na malowanie, rysowanie, fotografowanie, itd.... Może któryś z tych ekspertów od sztuk pięknych raczy wypełnić w końcu tę tematyczną lukę.
 • Powitanie
  Komentarz:
  Jestem nowym uczestnikiem tego portalu i chciałbym powitać wszystkich członków oraz osoby zarządzające tym ciekawym miejscem. Nie wiem jeszcze czy po okresie próbnym nadal tu zostanę. To wszystko zależy od tego czy moja obecność tu przyniesie mi jakieś wymierne korzyści, ale proszę nie mylić ze sferą materialną, bo w to już dawno przestałem wierzyć ;-).
 • Lista zakwalifikowanych do Festiwalu "Orzeł 2016" w poszczególnych kategoriach
  Komentarz:
  - Czy coś takiego się tu pojawi, bo regulaminowy termin upłynął w dniu wczorajszym, a póki co to nie ma na ten temat nic? - A jeżeli nie, to proszę napisać, gdzie można to znaleźć.