Zofia S.

Czym sie zajmuję

Śpiew Poezja śpiewana Śpiew Poezja śpiewana

O mnie

Mam 16 lat. Chodze do Szkoly Muzycznej II stopnia w klasie fortepaniu. Spiewam od kilku lat. Jestem laureatka ogolnopolskich i miedzynarodowych konkursow wokalnych.

Ostatnio dodane prace

Ostatnio otrzymane opinie

 • Planet Of The Children
  Opinia:
  Zosiu, powiem krótko; JESTEŚ REWELACYJNA...! Może jeszcze nie masz w pełni dojrzałego głosu w górnych rejestrach, ale na to przyjdzie czas, bo uważam Cię za wielki talent. Jesteś drugą osobą po Ziemowicie Żwitalskim, która zrobiła na mnie największe wrażenie. W ogóle śpiewasz piękny utwór, który widać, że Ci pasuje, bo śpiewasz go doskonale, brawo...! :-) Bardzo bym Cię chciał na płycie Portalu Ludzi Sztuki pomimo niewystarczającej liczby "lajków". W tym przypadku dla mnie liczba lajków nie ma znaczenia, jesteś po prostu ŚWIETNA...!
 • Une Via Damour
  Opinia:
  Kurczę, Zosiu-jak dla mnie to jesteś największym odkryciem tego Portalu...! Znowu wpadłem w zachwyt! Jest pięknie, jest wrażliwie, jest ciekawie muzycznie. Jesteś bardzo dużym talentem, choć talentem do oszlifowania, masz pięknie brzmiący średni i niski rejestr, ale do oszlifowania są "góry", przydałyby się bardziej "okrągłe"-Twój nauczyciel śpiewu będzie wiedział o co chodzi, główny nacisk pracy niech idzie w tym kierunku, bo reszta jest znakomita, a muzycznie-na bardzo wysokim poziomie. No powiem Ci, że nie tak łatwo mnie zachwycić, ale na tym Portalu zachwyciłaś mnie najbardziej. Ale... nie spoczywaj na laurach i ćwicz górny rejestr, a jak zdobędziesz tak okragłe brzmienie i jeszcze poszerzysz skalę, to masz szansę wznieść się już naprawdę na najwyższy poziom, masz ku temu warunki, więc do pracy, jesteś rewelacyjna, więc warto...!
 • Une Via Damour
  Opinia:
  Piękny , zmysłowy głos. Powiem tylko , że jestem zaskoczony ilością talentów. Gratuluję i czekam na więcej..