Sylwia_saczkowska

Czym sie zajmuję

Malarstwo Fotografia Taniec Aktorstwo Modeling Muzyka Śpiew Poezja śpiewana Wiersze Teksty piosenek Malarstwo Fotografia Taniec Aktorstwo Modeling Muzyka Śpiew Poezja śpiewana Wiersze Teksty piosenek

O mnie

Czy można fascynować się aż tyloma rzeczami naraz? Malarstwo, taniec, fotografia, pisanie wierszy, poezja, książki, obraz, kino. Poprostu tak już mam. Jednak i tak największą miłością z wszystkich wymienionych jest śpiew.

Ostatnio dodane prace

Ostatnio otrzymane opinie

  • Kasztany
    Opinia:
    Nooo....!!! Brawo....!!! To drugi wokal oprócz Zosi Sydor, który mnie mocno poruszył...!!! Masz BARDZO ładną barwę głosu! A wbrew pozorom to nie jest łatwa piosenka, bo muzycznie i barwowo jest ona dosyć trudna, tu jest sporo kolorów muzycznych i do pokazania szeroka paleta barw, którą...całkiem zgrabnie udało Ci się uzyskać i nam tutaj pokazać...! Oczywiście jest parę niedoskonałości, ale raz, że w takim utworze 100%-wa perfekcja na nagraniu jest chyba niemożliwa bez ingerencji w edycję nagranego wokalu, więc to bardziej lekka uwaga do osoby dokonującej edycji ;-) Natomiast z Twojej strony jest mocno ok. Poza tym ja jestem tym czepialskim, co wynajdzie chyba każdy drobiazg, ale generalna moja ocena jest BARDZO wysoka i jesteś doskonałym materiałem do uzyskania poziomu na najwżej ustawionej poprzeczce. Więc sorry, ale od takich osób będę też wymagał więcej, bo widzę, że materiał z Ciebie jest bardzo konkretny...! ;-)