TheGlory

Czym sie zajmuję

Muzyka Teksty piosenek Muzyka Teksty piosenek Śpiew

O mnie

"Zacznij od siebie, nie czekaj na zbawienie" Ot i tyle, ot i wszystko. Jedno zdanie najcelniej określające mój charakter oraz stale rosnące pragnienie spełnienia siebie. Każdy ma swoje ścieżki, moją od dawna jest muzyka - szeroko pojęta i pokręcona, zazdrosna i piękna, złożona, kwaśna, bogata, szczera i bezwzględnie kolorowa. Im więcej jej odcieni zdążę poznać, tym samym potrafię dokładniej malować ją swoimi wartościami. Marzy mi się nagranie, wydanie i ujednolicenie wszystkich kompozycji w jedną suitę na własnej autorskiej płycie. A póki co wszystkim (jak i sobie) życzę: "Stay in groove" i siadam do pracy...

Ostatnio dodane prace

Ostatnie posty na forum

 • Czy ktokolwiek z tego portalu miał szczęście bycia ocenionym przez experta?
  Komentarz:
  Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!
  Jestem na tym portalu od niedawna - ale od tej pory zauważyłem pewne nieprawidłowości - większość tematów poruszanych na portalu dotyczy zagwostki istnienia potencjalnych "expertów".
  W dzisiejszych czasach na portalach społecznościowych typu facebook i youtube po brzegi wypełniona jest muzyczna puszka pandory. Nic więc dziwnego, że każdy szuka jakkolwiek szansy zaistnienia w tym amoku.
  Niewątpliwie kuszą experci, ale na tej pokusie niestety chyba się kończy...
  Experci bądź administratorzy!!! Przemówcie!!!

Ostatnio otrzymane opinie