pongowskaviktoria

Czym sie zajmuję

Muzyka Śpiew Poezja śpiewana Muzyka Śpiew Poezja śpiewana

O mnie

Mam 17 lat chodzę do liceum ogólnokształcącego o profilu teatralno filmowym w Ostrowcu.Św.Jestem osobą kontaktową i przyjacielską.Śpiewam od piatego roku życia mam na swoim koncie wiele nagród z festiwali ogólnopolskich dla młodych wokalistów.Udzielam się charytatywnie na rzecz osób niepełnosprawnych umilając swoim śpiewem programy artystyczne związane własnie z róznymi impreazmi charytatywnymi.Swój wokal ćwiczę pod kierunkiem Pani Martyny Maziarz oraz Pani Ewy Goworowskiej która jest dyrygentem chóru nauczycielskiego "Coro Cantorum" w którym ja również śpiewam.Jestem też członkiem grupy wokalnej PANDDORA działającej przy Miejskim Centrum Kultury .Kocham śpiewać i uwielbiam teatr.Niestety nie gram na żadnym instrumencie nie mam do tego drygu chociaż chodziłam rok do szkoły muzycznej na fortepian ,ale nic z tego nie wyszło.

Ostatnio dodane prace

Ostatnio wystawione komentarze

Ostatnio otrzymane opinie

  • Tango Tandresse
    Opinia:
    No naprawdę bardzo fajnie, gdybym się nawet uparł by się czegoś czepić, to nawet na siłę nie ma czego. Jest to piosenka aktorska, w której doskonale się odnajdujesz oddając emocje i operując bardzo dobrym wokalem. Jest naprawdę bardzo dobrze i bardzo ciekawie interpretacyjnie, brawo...! :)
  • "Na Orbicie Serc" z musicalu Taniec Wampirów
    Opinia:
    Tutaj widać, że obie wykonawczynie mają kawał głosu, dosyć wysoką skalę i spory potencjał na przyszłość. Zdarzyły się co prawda "nieczystości" u obu, ale to jest występ na żywo, więc naprawdę trudno śpiewać całą piosenkę idealnie precyzyjnie jak w studio nagraniowym, gdzie robi się edycję oraz wybiera najlepsze fragmenty do zmontowania. Niemniej jednak najlepiej oczywiście do tej doskonałości dążyć, by na żywo wszystko tez było perfekcyjnie. Ale duży talent jest bez wątpienia u obu wokalistek, drobne nieczystości można poprawić, ale kawał dobrego i wykształconego głosu nie dostaje się na co dzień, a Wy go posiadacie! Będę trzymał za Was kciuki, bo macie ogromny potencjał dalszego rozwoju, a wszelkie uwagi niech będą mobilizujące. Pozdrowienia i życzę sukcesów! :)