Klaudia Rogowicz

Czym sie zajmuję

Opowiadania Eseje Wiersze Teksty piosenek Scenariusze Opowiadania Eseje Wiersze Teksty piosenek Scenariusze

O mnie

Ur. 5.04.1987 poetka, dramatopisarka, scenarzystka, eseistka, prozaiczka, autorka tekstów. Ma na swoim koncie liczne publikacje w kraju min. Twórczości, Czasie Kultury, Czasie Literatury, Wakacie, Migotaniach czy Obszarach Przepisanych i za granicą (USA, Kanada, Indie i Słowenia). Autorka książek i e-booków. Jej utwory znalazły się w kilku antologiach jak np. polsko-niemiecka "Dzieciństwo w Niemczech, Dzieciństwo w Polsce". Ma szerokie zainteresowania od historii, sztuki i literatury po lotnictwo. Pisze zarówno w języku polski i angielskim.

Ostatnio dodane prace

Ostatnio wystawione komentarze

 • Niedziela dzień święty
  Komentarz:
  Według mnie pisze Pan niesamowite opowiadania, uwielbiam te wiejsko-oniryczne klimaty. Uważam, że powinien Pan zacząć publikować w periodykach lub portalach internetowych.
 • Wiersze dla dzieci
  Komentarz:
  Naprawdę mądry przekaz napisany dla dzieci. Uważam, że ten wiersz powinno się omawiać w klasach I-III i przedszkolach. Choć szerze powiem, nie jeden dorosły powinien go przeczytać.
 • Harmonia
  Komentarz:
  Obraz jak czysta medytacja.

Ostatnie posty na forum

 • Teksty Piosenek
  Komentarz:
  Witam serdecznie,

  Nazywam się Klaudia Rogowicz, jednym z elementów mojej twórczości jest pisanie tekstów piosenek. Wiele tekstów o tematyce feministycznej ale nie tylko, teksty w języku polskim i angielskim. Jeśli lubisz śpiewać lecz brak Ci weny do pisania tekstów, serdecznie zapraszam.

  Osoby zainteresowane tekstami zapraszam na maila: halszkaa1@o2.pl