Miłość w czasach pandemii | NOWOŚĆ

Mamy już jesień. Temperatury są coraz niższe, dni coraz krótsze, a szanse na wakacyjną miłość – coraz mniejsze. Jakoś wiosna minęła bez naszego udziału, obserwowana zza okna lock downu. Podobnie poprzetykane prewencyjnymi kwarantannami lato. I już mamy jesień: uschnięte listki libido opadają z drzewa Twojego życia uczuciowego, a Ty – przyobleczony w golf z domieszką kaszmiru, tudzież opięta wełnianymi rajstopami z podwyższonym stanem – jesteś wciąż sam/a.

Jednak nie ma co poddawać się pandemii! Każdą potencjalną przeszkodę możesz kreatywnie wykorzystać. Oczywiście w imię miłości!

MASECZKA – skoro już trzeba ją nosić, potraktuj ją jako analogową, przenośną wersję swojego profilu na Tinderze. Wal wprost: wypisz na maseczce swoje imię, wiek i numer telefonu, i niech ten miłosny skrawek bawełny zalotnie faluje unoszony Twoim gorącym oddechem. (Krok nieco desperacki, ale: kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana!)

KWARANTANNA DOMOWA – wydawałoby się, że gorzej być nie może. Siedzisz samotnie na chacie, czekasz na wynik wymazu, a Twój jedyny kontakt ze światem, to aplikacja nadzorująca to, czy rzeczywiście siedzisz w domu. Tu z pomocą przychodzi Ci codzienne zadanie w aplikacji: kwarantannowe selfie! Pamiętaj, masz aż 20 minut, by je wykonać. To wystarczająco dużo, by położyć mejkap na twarz, żel na włosy, i ubrać się w coś, co nie jest znoszoną piżamą. I nie ma, że się nie chce! (Do sprawy możesz też podejść ambitniej: selfie z książką, którą akurat czytasz, albo w trakcie sesji pilatesu – daj się poznać od jak najlepszej strony!) Nigdy nie wiadomo, kto tam jest po drugiej stronie i patrzy…

SĄSIEDZKA SAMOPOMOC – zaktywizuj się na swojej lokalnej grupie pomocowej! Tu komuś wyprowadzisz pieska, tam wyniesiesz śmieci. A kiedy ktoś niespodziewanie wyzna na forum, że od tygodnia jest na kwarantannie i trochę tak głupio to pisać, ale ma dziką, irracjonalną ochotę na cienkie L&M-y, Berlinki klasyczne i vinho verde, i może ktoś by pomógł – może to oznaczać, że właśnie odnalazłeś/-aś bratnią duszę! A nawet jeśli nie, to przynajmniej zrobisz dla świata coś dobrego i pożytecznego!

Także miłość gdzieś tam jest, wystarczy ją odpowiednio podejść – z odległości 2 metrów, w przyłbicy, rozsiewając feromony o składzie chemicznym identycznym z tym, jaki ma żel antybakteryjny! Szczerze w to wierzymy, i o tym zagramy dla Was komediowy, improwizowany spektakl!

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć przycisk KUP
stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w Rakiecie (górna sala) od godziny 16 w dni, w które gramy tam spektakle (jeśli pula biletów w sprzedaży nie została wyczerpana)

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU (obowiązują od 6 czerwca 2020 r.)

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej albo przyłbicy.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 14 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.