Opowieść o przebudzeniu kobiecości - Marta Lityńska

Zapraszamy na wernisaż Marty Lityńskiej - tegorocznej złotej medalistki Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego, pt. Opowieść o przebudzeniu kobiecości.

Wystawa swój debiut miała w Warszawie, w zeszłym roku. Łódzka edycja jest jeszcze bardziej wyjątkowa gdyż będziemy mieli okazję zobaczyć również fotografie nigdy wcześniej nie publikowane.

PRZYJDŹ, ZOBACZ I POCZUJ ZEBRANY W JEDNYM MIEJSCU OGROM ZAUFANIA! NIEZWYKŁY ZBIÓR SPOJRZEŃ OD KOBIETY DLA KOBIET PRZYPOMINAJĄCY O MIŁOŚCI DO SIEBIE I MOCY JAKĄ DAJE CODZIENNE CELEBROWANIE KOBIECOŚCI.

Jest to spotkanie dla wszystkich kochających kobiece piękno!

Kilka słów o autorce:

Artystka z marzeniami, które konsekwentnie realizuje. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Od 2006 r. działa jako fotomodelka związana zawodowo z branżą fotograficzną. Przygotowuje sesje zdjęciowe od strony wizażu i stylizacji tworząc również własne kreacje i dodatki. Od marca 2017 r. działa jako fotograf.
W fotografii najbardziej pociągają ją ciągłe metamorfozy.
To potężne medium daje jej wolność wyrażania siebie oraz możliwość dzielenia się z ludźmi tym co uwielbia robić. Zakochała się w motylach, które stały się inspiracją i pasją w codziennym życiu. Tworzy swoją historię i nosi nadzieję w sercu, że za kilka lat droga, którą podąża będzie inspiracją i motywacją dla wielu.

Więcej informacji:
Facebook: https://www.facebook.com/pg/KreatorPiekna
Instagram: https://www.instagram.com/kreatorpieknafotografia

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.