Warsztaty choreograficzne z Candoco Dance Company

11.03.2020 r., g. 10.30-16 (z godzinną przerwą ok. 12.30)
przestrzenie CK ZAMEK (spotkanie w Holu Wielkim przy kasie)
bilety: 10 zł

British Council, i Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu mają przyjemność zaprosić na dwa spektakle (jednego wieczoru – tzw. double bill – 12.03.2020 r.) w wykonaniu Candoco Dance Company oraz na dwa osobne, jednodniowe (całodzienne) warsztaty choreograficzne prowadzone przez tancerzy tej światowej sławy inkluzywnej grupy tanecznej!

Pierwszy jednodniowy, całodzienny warsztat (11.03.2020 r.) będzie wydarzeniem otwartym dla wszystkich osób związanych z tańcem, dla których ruch stanowi istotny element codziennej praktyki – zarówno „pełnosprawnych”, jak i z niepełnosprawnościami fizycznymi – ludzi zainteresowanych choreografią i pracą z ciałem, niekoniecznie profesjonalistów, choć i oni są mile widziani.

Ten jednodniowy warsztat z artystami Candoco Dance Company stanowi wyjątkową możliwość bezpośredniego i na wskroś praktycznego zapoznania się z bieżącym repertuarem zespołu. Poprzez trening umiejętności technicznych, twórcze odkrywanie i choreograficzną wymianę, uczestnicy będą mieli sposobność zgłębić wykorzystywane przez Candoco inkluzywne metody pracy.

Bilety na ten warsztat w cenie 10 zł do kupienia na: www.ckzamek.pl, www.bilety24.pl, CIK i kasie CK ZAMEK.

Prowadzenie: Megan Armishaw i Mickaella Dantas
Tłumaczenie na j. polski: Szymon Nowak

Możliwa obecność tłumacza polskiego języka migowego - osoby Głuche zainteresowane udziałem w warsztacie prosimy o zgłaszanie takiego zapotrzebowania mailowo (a.pawlowska@ckzamek.pl) do 6.03.2020r.

Drugi jednodniowy, całodzienny warsztat odbędzie się 13.03.2020 r. i stanowić będzie kontynuację laboratoriów, które odbyły się w 2019 roku w Teatrze Rozbark, w ramach projektu „Taniec i Niepełnosprawność: przekraczanie granic” realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca i British Council. Warsztat skierowany będzie do tancerzy, którzy brali udział w spotkaniach w ubiegłym roku (bilety wyprzedane).

Sceniczne spotkanie z Candoco Dance Company odbędzie się w ramach realizowanego od 2016 r. przez CK ZAMEK programu performatywnego „Teatr powszechny” ( https://ckzamek.pl/podstrony/19-teatr-powszechny/ ).

foto: Hugo Glendinning (Megan Armishaw i Mickaella Dantas w spektaklu "Face in")

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.