Warsztaty malowania obrazów za pomocą żywicy epoksydowej - 08.03

8 marca (niedziela) o godzinie 10:45 w otwartym warsztacie Makerspace w Krakowie na ulicy Obrońców Modlina 5 będę prowadzić warsztaty z tworzenia obrazów za pomocą żywicy epoksydowej. Zajmuję się tą techniką już od dłuższego czasu i moje prace możecie znaleźć tutaj:
instagram.com/justbecausepanda

Czas trwania: 3 godziny
Cena: 350 zł
Gdzie: Makerspace Kraków, Obrońców Modlina 5
Konieczna wcześniejsza rezerwacja - szczegóły na końcu.

Warsztat jest idealny dla każdego, niezależnie od doświadczenia z żywicą i malowaniem. Będę omawiać wszystko od podstaw. Celem jest przede wszystkim świetna zabawa, odpoczęcie po calym tygodniu pracy oraz oczywiście stworzenie czegoś co później z dumą możecie zawiesić nad łóżkiem :)

Będziemy tworzyć 2 prace - okręgi które później możecie wykorzystać jako obrazy lub tace. Oba okręgi mają 30cm średnicy. Na zdjęciu tego wydarzenia znajduje się okrąg który będziemy tworzyć (oczywiście kolory będą zależeć od was).

Zobaczcie, co otrzymacie w cenie.
- 2 obrazy/tace o średnicy 30cm
- jedna z najlepszych żywic na rynku, nietoksyczna, nie żółknąca, o dużej szybkości uwalniania powietrza (ArtResin dwu składnikowa)
- szeroki wybór kolorów pigmentów, metalicznego proszku micca, tuszy oraz farb do barwienia
- materiały zabezpieczające, takie jak kilka par gumowych rękawiczek, jednorazowy fartuszek, mokre chusteczki czy folia malarska do zabezpieczenia miejsca pracy
- papierowe kubeczki, patyczki do mieszania żywicy
- narzędzia typu opalarka oraz poziomica :)

Podczas warsztatów pokażę wam jak barwić żywicę na różne sposoby oraz jak uzyskać popularny i piękny efekt fal oraz złotych wykończeń. Naucze was jak pozbywać się bąbelków powietrza oraz na co zwracać uwagę podczas odmierzania żywicy oraz wylewania jej na różnych materiałach. Przede wszystkim naucze was czego nie robić i czego nauczyłam się podczas wielu prób i błędów :)

Każdy z was stworzy pracę w wybranych przez siebie kolorach - ja pokaże tylko techniki i będę wam w tym procesie pomagać.

Warsztaty przeznaczone są tylko dla osób dorosłych.

Uwaga:
obrazy po skończeniu będą do odbioru w 2 miejscach w Krakowie pare dni później - obrazy muszą dobrze przeschnąć/stężeć zanim będą się nadawać do transportu. Terminy/godziny odbioru będą ustalane indywidualnie, tak żeby można było swoje dzieła odebrać bez stresu :)

Ilość miejsc ograniczona. Grupa będzie mała, abym miała możliwość popracować z każdym z Was indywidualnie.

Aby zarejestrować się na wydarzenie, napisz proszę maila pod adres justbecausepanda@gmail.com, po czym otrzymasz dane do przelewu całości. Jeśli wymagane jest wystawienie faktury, proszę o informacje wcześniej, prawo polskie uległo zmianie i po wystawieniu paragonu nie będę w stanie zamienić go na fakturę :)

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.